Avaleht
Parim kool Pärnus!
TimeTables tunniplaan
Koolitoit
Tähtsamad teadaanded
Meist ja meile

Codeweek 2017 Mai Koolis

Sel aastal osales meie koolist CodeWeek’i üritustel 2. b ja d klass, 3. c ja klass, 5. c klass ja 6. c klass .

Koidula Gümnaasiumis käisid töötubades 3. d ja 6.c klass.

  1. b ja d klass ehitasid ise juhendite abil Lego WeDo roboti ja õppisid koostama programmi ning katsetasid seda. Ühes tunnis programmeerisid 2. klassi õpilased Marco liikumist džunglis ja võrdlesid Marco programmeerimist Lego WeDo roboti programmeerimisega.
  2. c ja 5. c kasutasid programmeerimisega tutvumisel mängu Minecraft, koostasid pildiplokkidest programmi ja ehitasid selle abil valmis oma maailma.
  3. d klass käis Koidula Gümnaasiumis ja uuris, kuidas sobivad kokku kõrred ja väike roboti aju ehk siis tutvus lähemalt Strawbees’i ja Quirkbot’i robotiga.
  4. c klass osales CodeWeek’l juba mitmendat korda. Selle ajaga on seljatatud vihased linnud, söödetud zombisid, uisutatud Elsaga, ehitatud Minecrafti maailma ja tehtud muudki.

Sel aastal käis 6. c Koidula Gümnaasiumis töötoas, kus sai teadmisi turvalisest käitumisest internetis ja kinnitust oma senistele teadmistele. Töötoas omandatud teadmised said üle korratud põrandarobot BeeBotiga.

  1. c klass võttis sel aastal ette uued programmeerimismängud ja tegeles väikese pärdiku banaanijahiga ning tenniselembese koer Kareliga.

Tunnistuseni ei jõudnud selle lühikese ajaga küll kõik õpilased, aga mis on programmeerimine ja kuidas naabriga koostööd teha, said aimu kõik CodeWeek’il osalenud õpilased.

Ja tore oli ka!