Pärnu Mai Kooli õpetajad

1

Heigo Ankuhin

robootika

heigo.ankuhin@maikool.parnu.ee

2

Tiiu Arman

matemaatika

tiiu.arman@maikool.parnu.ee

3

Margit Eichenbaum

eripedagoog, eesti keel

margit.eichenbaum@maikool.parnu.ee

4

Mari Erm-Reining

matemaatika

mari.erm-reining@maikool.parnu.ee

5

Arina Fedorova

matemaatika

arina.fedorova@maikool.parnu.ee

6

Tiina Hodakov

kehaline kasvatus

tiina.hodakov@maikool.parnu.ee

7

Taavi Hämarsalu

kehaline kasvatus

taavi.hamarsalu@maikool.parnu.ee

8

Vaike Ilp

vene keel, saksa keel

vaike.ilp@maikool.parnu.ee

9

Reet Juurikas

algklassid
keh.kasv/rütmika

reet.juurikas@maikool.parnu.ee

10

Kadi Jürimäe

inglise keel

kadi.jyrimae@maikool.parnu.ee

11

Signe Kapsta

inglise keel

signe.kapsta@maikool.parnu.ee

12

Elju Kase

ajalugu

elju.kase@maikool.parnu.ee

13

Aeliita Kask

vene keel

aeliita.kask@maikool.parnu.ee

14

Anu Kiisk

muusika

anu.kiisk@maikool.parnu.ee

15

Margrit Kits

muusika

margrit.kits@maikool.parnu.ee

16

Kalle Kollin

kehaline kasvatus

kalle.kollin@maikool.parnu.ee

17

Helmi Kommussaar

kehaline kasvatus

helmi.kommussaar@maikool.parnu.ee

18

Inga Kukk

eesti keel, kirjandus

inga.kukk@maikool.parnu.ee

19

Tiiu Kukk

kehaline kasvatus

tiiu.kukk@maikool.parnu.ee

20

Marge Kurm

geograafia

marge.kurm@maikool.parnu.ee

21

Ülle Lainväe

algklassid, inimeseõpetus

ylle.lainvae@maikool.parnu.ee

22

Elika Lehtpuu

eripedagoog

elika.lehtpuu@maikool.parnu.ee

23

Kaie Lepik

algklassid

kaie.lepik@maikool.parnu.ee

24

Lea Lips

ajalugu, ühiskonnaõpetus

lea.lips@maikool.parnu.ee

25

Sylvia Maatee

inglise keel

sylvia.maatee@maikool.parnu.ee

26

Piret Maibach

õpiabi

piret.maibach@maikool.parnu.ee

27

Eha Meier

vene keel

eha.meier@maikool.parnu.ee

28

Kai Mitt

matemaatika

kai.mitt@maikool.parnu.ee

29

Merle Mänd

algklassid

merle.mand@maikool.parnu.ee

30

Tuliki Olli

algklassid, matemaatika

tuliki.olli@maikool.parnu.ee

31

Siret Pani

algklassid

siret.pani@maikool.parnu.ee

32

Eve Pampa

saksa keel

eve.pampa@maikool.parnu.ee

33

Aarne Paul

füüsika, loodusõpetus

aarne.paul@maikool.parnu.ee

34

Aira Peterson

geograafia, bioloogia, loodusõpetus

aira.peterson@maikool.parnu.ee

35

Krista Piirmets

eesti keel, kirjandus

krista.piirmets@maikool.parnu.ee

36

Annika Pruuli

algklassid

annika.pruuli@maikool.parnu.ee

37

Jane Pukk

algklassid, ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus

jane.pukk@maikool.parnu.ee

38

Ene Pulk

algklassid

ene.pulk@maikool.parnu.ee

39

Kairi Põliste

algklassid

kairi.poliste@maikool.parnu.ee

40

Kristina Pärn

informaatika, abiõpetaja

kristina.parn@maikool.parnu.ee

41

Andi Riismaa

töö- ja tehnoloogiaõpetus

andi.riismaa@maikool.parnu.ee

42

Margus Rikk

töö- ja tehnoloogiaõpetus

margus.rikk@maikool.parnu.ee

43

Hanno Saks

robootika

hanno.saks@maikool.parnu.ee

44

Heli Salundi

keemia, loodusõpetus

heli.salundi@maikool.parnu.ee

45

Maire Sarapuu

algklassid
keh.kasv/rütmika

maire.sarapuu@maikool.parnu.ee

46

Maimo Sommer

algklassid

maimo.sommer@maikool.parnu.ee

47

Maarja Suigusaar

inglise keel

maarja.suigusaar@maikool.parnu.ee

48

Edda Teearu

kunst

edda.teearu@maikool.parnu.ee

49

Enel Telve

algklassid

enel.telve@maikool.parnu.ee

50

Helen Tinkus

käsitöö ja kodundus

helen.tinkus@maikool.parnu.ee

51

Gitta Tohv

algklassid, inimeseõpetus

gitta.tohv@maikool.parnu.ee

52

Margit Toim

käsitöö ja kodundus

margit.toim@maikool.parnu.ee

53

Elmar Trink

ringijuht

54

Jana Trink

inglise keel

jana.trink@maikool.parnu.ee

55

Riina Tshaikovski

kehaline kasvatus

riina.tshaikovski@maikool.parnu.ee

56

Diana Tuuling

eesti keel, kirjandus

diana.tuuling@maikool.parnu.ee

57

Margit Urbel

eripedagoog

58

Ruth Vaiksaar

algklassid

ruth.vaiksaar@maikool.parnu.ee

59

Eve Varik

abiõpetaja

eve.varik@maikool.parnu.ee

60

Tiiu Vendel

eesti keel, kirjandus
informaatika, robootika

tiiu.vendel@maikool.parnu.ee

61

Ulvi Vetevood

inglise keel

ulvi.vetevood@maikool.parnu.ee

62

Merle Õige

bioloogia, geograafia, loodusõpetus

merle.oige@maikool.parnu.ee

63

Liina Õismets

matemaatika, inimeseõpetus

liina.oismets@maikool.parnu.ee