Pärnu Mai Kooli õpetajad

1 Tiiu Arman matemaatika tiiu.arman@maikool.parnu.ee
2 Margit Eichenbaum eripedagoog
eesti keel
margit.eichenbaum@maikool.parnu.ee
3 Tiina Hodakov kehaline kasvatus tiina.hodakov@maikool.parnu.ee
4 Vaike Ilp vene keel
saksa keel
vaike.ilp@maikool.parnu.ee
5 Reet Juurikas algklassid
keh.kasv/rütmika
reet.juurikas@maikool.parnu.ee
6 Signe Kapsta inglise keel signe.kapsta@maikool.parnu.ee
7 Elju Kase ajalugu elju.kase@maikool.parnu.ee
8 Anu Kiisk muusika anu.kiisk@maikool.parnu.ee
9 Margrit Kits muusika margrit.kits@maikool.parnu.ee
10 Triin Kohv inglise keel triin.kohv@maikool.parnu.ee
11 Helmi Kommussaar kehaline kasvatus helmi.kommussaar@maikool.parnu.ee
12 Inga Kukk eesti keel
kirjandus
inga.kukk@maikool.parnu.ee
13 Tiiu Kukk kehaline kasvatus tiiu.kukk@maikool.parnu.ee
14 Marge Kurm geograafia marge.kurm@maikool.parnu.ee
15 Maire Kärner töö- ja tehnoloogiaõpetus, robootika maire.karner@maikool.parnu.ee
16 Ülle Lainväe algklassid , inimeseõpetus ylle.lainvae@maikool.parnu.ee
17 Elika Lehtpuu eripedagoog elika.lehtpuu@maikool.parnu.ee
18 Kaie Lepik algklassid kaie.lepik@maikool.parnu.ee
19 Maritte Linde saksa keel maritte.linde@maikool.parnu.ee
20 Lea Lips ajalugu, ühiskonnaõpetus lea.lips@maikool.parnu.ee
21 Sylvia Maatee inglise keel sylvia.maatee@maikool.parnu.ee
22 Piret Maibach õpiabi piret.maibach@maikool.parnu.ee
23 Eha Meier vene keel eha.meier@maikool.parnu.ee
24 Kai Mitt matemaatika kai.mitt@maikool.parnu.ee
25 Merle Mänd algklassid merle.mand@maikool.parnu.ee
26 Tuliki Olli algklassid tuliki.olli@maikool.parnu.ee
27 Silvia Pajus matemaatika silvia.pajus@maikool.parnu.ee
28 Siret Pani algklassid siret.pani@maikool.parnu.ee
29 Aarne Paul füüsika aarne.paul@maikool.parnu.ee
30 Aira Peterson loodusõpetus, bioloogia, inimeseõpetus, geograafia aira.peterson@maikool.parnu.ee
31 Eve Popp bioloogia
loodusõpetus
eve.popp@maikool.parnu.ee
32 Annika Pruuli algklassid annika.pruuli@maikool.parnu.ee
33 Jane Pukk algklassid, ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus jane.pukk@maikool.parnu.ee
34 Ene Pulk algklassid ene.pulk@maikool.parnu.ee
35 Kairi Põliste algklassid kairi.poliste@maikool.parnu.ee
36 Kristina Pärn informaatika kristina.parn@maikool.parnu.ee
37 Ina Pütsep vene keel ina.pytsep@maikool.parnu.ee
38 Andi Riismaa töö- ja tehnoloogiaõpetus andi.riismaa@maikool.parnu.ee
39 Mari-Liis Rondo matemaatika mari-liis.rondo@maikool.parnu.ee
40 Heli Salundi keemia heli.salundi@maikool.parnu.ee
41 Maire Sarapuu algklassid
keh.kasv/rütmika
maire.sarapuu@maikool.parnu.ee
42 Tiiu Sarv eesti keel
kirjandus, draamaõpetus
tiiu.sarv@maikool.parnu.ee
43 Maimo Sommer algklassid maimo.sommer@maikool.parnu.ee
44 Maarja Suigusaar inglise keel maarja.suigusaar@maikool.parnu.ee
45 Edda Teearu kunst edda.teearu@maikool.parnu.ee
46 Enel Telve algklassid enel.telve@maikool.parnu.ee
47 Tõiv Tiits muusika toiv.tiits@maikool.parnu.ee
48 Helen Tinkus käsitöö ja kodundus helen.tinkus@maikool.parnu.ee
49 Gitta Tohv algklassid , inimeseõpetus gitta.tohv@maikool.parnu.ee
50 Margit Toim käsitöö ja kodundus margit.toim@maikool.parnu.ee
51 Jana Trink inglise keel jana.trink@maikool.parnu.ee
52 Sirje Trisna inglise keel sirje.trisna@maikool.parnu.ee
53 Riina Tshaikovski kehaline kasvatus riina.tshaikovski@maikool.parnu.ee
54 Diana Tuuling eesti keel,
kirjandus
diana.tuuling@maikool.parnu.ee
55 Ruth Vaiksaar algklassid ruth.vaiksaar@maikool.parnu.ee
56 Aare Vanatalu kehaline kasvatus aare.vanatalu@maikool.parnu.ee
57 Eve Varik abiõpetaja eve.varik@maikool.parnu.ee
58 Tiiu Vendel haridustehnoloog
eesti keel, kirjandus
informaatika, robootika
tiiu.vendel@maikool.parnu.ee
59 Ulvi Vetevood inglise keel ulvi.vetevood@maikool.parnu.ee
60 Merle Õige bioloogia
geograafia, loodusõpetus
merle.oige@maikool.parnu.ee
61 Sirje Õismets matemaatika
Nuputa
sirje.oismets@maikool.parnu.ee