Avaleht
Parim kool Pärnus!
TimeTables tunniplaan
Koolitoit
Tähtsamad teadaanded
Meist ja meiele

"Kooli põhiväärtused."

Vastastikune austus ja lugupidamine; märkan teisi, hoolivus; koostöö, usaldus. Elu väärtustamine; turvaline keskkond (vaimne ja füüsiline). Kultuuriteadlikkus (haritus; kultuurilembus; pärandkultuur; multukultuursus + sallivus; virtuaalkultuur). Keskkonna- ja terviseteadlikkus (keskkonnasäästlikkus, keskkonnakaitse; tervislikud eluviisid). Kodanikujulgus, kohuse- ja vastutustunne; ausus. Avatus, loovus, ettevõtlikkus; paindlik kohanemine muutustega.

Koroonaviiruse infomaterjalid.

Head Mai Kooli õpilased, lapsevanemad ja õpetajad!

Pärnu linnavalitsus annab teada:
Õpilased saavad eelregistreerimiseta vaktsineerida. Kõigil õpilastel ja koolipere liikmetel on võimalik end 5. ja 6. augustil Pärnu Kesklinna Tervisekeskuses (Suur-Sepa 14) ja 14. augustil Pärnu Koidula Gümnaasiumis (Metsa 21) COVID-19 vastu vaktsineerida.

Neljapäeval, 5. augustil oodatakse vaktsineerima kell 9-18.
Reedel, 6. augustil toimub vaktsineerimine kell 9-16.
Laupäeval 14. augustil toimub vaktsineerimine kell 10 – 13.

„Kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument, ID-kaart või pass.
Alla 18 aasta vanused õpilased peavad tulema koos vanema või hooldusõigust omava isikuga või võtma kaasa vanema vastavasisulise vabas vormis kirjutatud volikirja,“ ütles Pärnumaa vaktsineerimise koordinaator Karmen Vesselov.
Teise doosi aeg ja koht teatatakse kohapeal.

Mai Kool annab teada!

Alates 11. märtsist kuni 25. aprillini 2021 on Pärnu Mai Kooli õpilased distantsõppel. Distantsõppe tunnid toimuvad tunniplaanijärgselt. Distantsõppe ajal toimub õpilaste juhendatud õpe.

Kontaktõppes jätkavad HEV klassid:1E, 3E, 4E, 6E, 7E, 8E (osaliselt).

Nende klasside tunnid toimuvad tunniplaani järgselt.

Aineõpetajal on õigus kooli kutsuda üksikuid õpilasi kontakttundidesse/konsultatsioonidesse, kelle on probleeme õpitulemuste saavutamisega või kes on olnud pikalt haige (seejuures arvestatakse kõiki ettevaatusabinõusid).

Kontaktõppe ajal toimub õpilaste toitlustamine.

Teadaanded

Head Mai Kooli õpilased, lapsevanemad ja õpetajad!

Tööpäevadel kell 10.00-17.00 on COVID-19 kaitsesüsti võimalus teha ilma eelneva registreerimiseta Pärnu Kesklinna Tervisekeskuses Suur-Sepa 14 kab.302 ja 303. Tuleb vaid kohale minna ja võtta kaasa isikut tõendav dokument. COVID-19 vaktsineerimist tehakse alates 12. eluaastast. Alla 18 aasta vanused õpilased peavad tulema koos vanema või hooldusõigust omava isikuga.

Üleskutse vanematele ja õpilastele

Head õpilased ja lapsevanemad!
 Selleks, et peagi saabuvale sügisele võimalikult julgelt vastu minna – käia koolis ja trennis, kohtuda sõpradega, tegeleda hobidega ja nautida meelelahutust – on parim lahendus lasta end vaktsineerida koroonaviiruse vastu. Suur tänu kõigile, kes on seda juba teinud. Teist igaühe panus on oluline selleks, et saaksime hoida sügisel Eesti elu avatuna. Vaktsineerida saavad Eestis kõik alates 12. eluaastast. Kui teha praegu esimene vaktsiinisüst, on veel piisavalt aega, et kooliaasta alguses vaktsineerimiskuur lõpetada.

Vaktsineerimine on praegu parim viis iseend ja oma lähedasi kaitsta. Vaktsineerimine annab nakatumiste hulga kasvades ja uute piirangute rakendumisel palju suurema tegutsemisvabaduse ning lihtsustab igapäevaseid toimetusi – vaktsineeritud inimesed ei pea jääma lähikontaktsena eneseisolatsiooni, saavad lihtsamalt reisida ning külastada üritusi ilma testimata. Vaktsineerimiskuuri toime kestab vähemalt aasta. Vaktsineeritutele antakse ELi vaktsineerimise digitõend, mis kehtib samuti vähemalt ühe aasta ja mida saab kasutada reisimisel ja üritustel.

Alaealistel palume vaktsineerima minna koos lapsevanema või seadusliku esindajaga. Vaktsineerima minnes tuleb kindlasti kaasa võtta isikut tõendav dokument. Kui tunnete end haigena või olete lähikontaktsuse tõttu isolatsioonis, siis tuleb vaktsineerimine edasi lükata. Neid, kes on COVID-19 haigust põdenud, oodatakse vaktsineerima 4–6 kuud pärast tervenemist ja neil tuleb teha vaid üks kaitsesüst.
Praegu saab paljudes maakondades vaktsineerida end ka eelregistreerimata.

Kuidas saan vaktsineerima?
–          Kõige lihtsam on helistada telefonil 1247, kust saab infot kõige lähemate vaktsineerimispunktide kohta ja kus saab juba ka kohe aja broneerida. Samuti saab sealt infot ilma eelregistreerimiseta vaktsineerimisürituste kohta.
–          Aega on võimalik broneerida digiregistratuuris www.digilugu.ee. Alaealisele saab aja broneerida tema seaduslik esindaja.
–          Värske info vaktsineerimise võimaluste kohta (sh kaart) on alati üleval ka veebilehel https://vaktsineeri.ee/covid-19/lahen-vaktsineerima

Haridus- ja Teadusministeerium
Eesti Haigekassa

______________________________

 

Menüüd

  • Toitlustuse informatsioon - Hommikupuder iga päev 7:50-8:25 igale Mai Kooli õpilasel tasuta (eelregistreerimiseta). PIKAPÄEVARÜHMA EINE alustab 6.september. 0,90€ ühe eine hind. Einele tuleb laps eelnevalt registreerida läbi ARNO süsteemi. Lapsevanem vastutab ise õige info sisestamise eest. OLULINE ON TEADA, et saldo võib minna ka miinusesse. Kui Teie laps ei käi enam lisaeinet söömas, peab kindlasti Lisaeine märkima “EI” […]

Menüü 11.10 – 15.10

Hommikupuder ja lisaeine 11.10 – 15.10

Menüü 18.10 – 22.10

Hommikupuder ja lisaeine 18.10 – 22.10

Uudised

Pärnu linna Nutiorienteerumine, sügis 2021 - 14. septembril toimus linnas suur Nutiorienteerumine, milles osalesid võistkonnad pea kõigist Pärnu koolidest. 1.-3. klassini pani kooli esindusmeeskonna välja õpetaja Ene Pulk. 4.-6. klassini esindas meie kooli 5. a klassi meeskond, mida aitas kokku panna õpetaja Heigo Ankuhin. 7.-9. klassini esindas meie kooli tütarlaste meeskond 8. klassist. Meeskonna formeeris Küberkotkastest kooli IT-juht Hanno Saks. Enne […]
Cyber Battle of Estonia 2021 - Täna toimus CTF-võistluse Cyber Battle of Estonia 2021 piirkondlik voor. Finaalis Pärnut esindndama mineva tiimi koosseisus on ka Mai Kooli õpilasesinduse president, Küberkotkas Kaspar Kivisik. Võisteldes korraldajate eriloa alusel, kuna vanus veel noor. Ülitubli!!! Juhendavad õpetajad:Heigo AnkuhinSven Leit-TeetlausHanno Saks
Klassijuhataja tunnid 1. septembril 2021 - Hea klassijuhataja! Palun märgi tabelisse klassijuhataja tunni toimumise aeg ja klassiruum Aktuste ajad:2.-8. kl. aktus kell 9.30-10.00 SPORDIHALL1.ja 9. kl. aktused KOOLI AULAS1B ja 9 B+9C  klass 1A ja 9A klass 1C a 9D klass  Klass Klassijuhataja Kell Kabineti nr. 1a Jane Pukk 12.45 (peale aktust) 112 1b Ruth Vaiksaar 11.45 (peale aktust) 115 1c Gitta Tohv […]
Kaitseliidu meistrivõistlused laskmises - Toimunud Kaitseliidu meistrivõistlustel laskmises saavutasid Küberkotkad .22LR sportrelvast: Marta-Pauliine Mihkelson 95.3 94.4 97.4 287.1 10 K1Marleen Peters 94.2 94.9 93.8 282.9 15 K1 Suurepärane tulemus!!! K1 tähendab Kütikassi I klassi. Paremaks saab sellel distantsil minna vaid Esiküti tasemele.
Patrullvõistlus Ernake 2021 - 11.06 – 13-06 toimus Tartumaal Kaitseliidu noortele mõeldud patrullvõistlus Ernake 2021. Mai kooli õpilased Mariliis Puusepp ja Aryna Klimiatšenka osalesid Pärnumaad esindava meeskonna koosseisus 37 tundi kestnud ja 50+ kilomeetrit pikal võistlusel esmakordselt. Vaid nädal varem toimus Pärnumaa oma võistlus Sirge Siht 2021 kus Mai Kooli tüdrukute meeskond Aryna, Mariliis, Marta Pauliine ja Marleen 7D […]