Avaleht
Parim kool Pärnus!
TimeTables tunniplaan
Koolitoit
Tähtsamad teadaanded
Meist ja meiele
Avaleht
Parim kool Pärnus!
TimeTables tunniplaan
Koolitoit
Tähtsamad teadaanded
Meist ja meiele

"Kooli põhiväärtused."

Vastastikune austus ja lugupidamine; märkan teisi, hoolivus; koostöö, usaldus. Elu väärtustamine; turvaline keskkond (vaimne ja füüsiline). Kultuuriteadlikkus (haritus; kultuurilembus; pärandkultuur; multukultuursus + sallivus; virtuaalkultuur). Keskkonna- ja terviseteadlikkus (keskkonnasäästlikkus, keskkonnakaitse; tervislikud eluviisid). Kodanikujulgus, kohuse- ja vastutustunne; ausus. Avatus, loovus, ettevõtlikkus; paindlik kohanemine muutustega.

Esimese klassi lastevanemate koosolek 2022

29.august 2022 algusega 18.00 toimub 1. klassi lastevanemate koosolek kooli aulas. VAATA TÄPSEMALT:

Teadaanded

Õpikeskuse lastevanemate koosoleku slaidid

Pranglimise MV 2022

Üleskutse vanematele ja õpilastele

Head õpilased ja lapsevanemad!
 Selleks, et peagi saabuvale sügisele võimalikult julgelt vastu minna – käia koolis ja trennis, kohtuda sõpradega, tegeleda hobidega ja nautida meelelahutust – on parim lahendus lasta end vaktsineerida koroonaviiruse vastu. Suur tänu kõigile, kes on seda juba teinud. Teist igaühe panus on oluline selleks, et saaksime hoida sügisel Eesti elu avatuna. Vaktsineerida saavad Eestis kõik alates 12. eluaastast. Kui teha praegu esimene vaktsiinisüst, on veel piisavalt aega, et kooliaasta alguses vaktsineerimiskuur lõpetada.

Vaktsineerimine on praegu parim viis iseend ja oma lähedasi kaitsta. Vaktsineerimine annab nakatumiste hulga kasvades ja uute piirangute rakendumisel palju suurema tegutsemisvabaduse ning lihtsustab igapäevaseid toimetusi – vaktsineeritud inimesed ei pea jääma lähikontaktsena eneseisolatsiooni, saavad lihtsamalt reisida ning külastada üritusi ilma testimata. Vaktsineerimiskuuri toime kestab vähemalt aasta. Vaktsineeritutele antakse ELi vaktsineerimise digitõend, mis kehtib samuti vähemalt ühe aasta ja mida saab kasutada reisimisel ja üritustel.

Alaealistel palume vaktsineerima minna koos lapsevanema või seadusliku esindajaga. Vaktsineerima minnes tuleb kindlasti kaasa võtta isikut tõendav dokument. Kui tunnete end haigena või olete lähikontaktsuse tõttu isolatsioonis, siis tuleb vaktsineerimine edasi lükata. Neid, kes on COVID-19 haigust põdenud, oodatakse vaktsineerima 4–6 kuud pärast tervenemist ja neil tuleb teha vaid üks kaitsesüst.
Praegu saab paljudes maakondades vaktsineerida end ka eelregistreerimata.

Kuidas saan vaktsineerima?
–          Kõige lihtsam on helistada telefonil 1247, kust saab infot kõige lähemate vaktsineerimispunktide kohta ja kus saab juba ka kohe aja broneerida. Samuti saab sealt infot ilma eelregistreerimiseta vaktsineerimisürituste kohta.
–          Aega on võimalik broneerida digiregistratuuris www.digilugu.ee. Alaealisele saab aja broneerida tema seaduslik esindaja.
–          Värske info vaktsineerimise võimaluste kohta (sh kaart) on alati üleval ka veebilehel https://vaktsineeri.ee/covid-19/lahen-vaktsineerima

Haridus- ja Teadusministeerium
Eesti Haigekassa

______________________________

Menüüd

  • Toitlustuse informatsioon - Hommikupuder iga päev 7:50-8:25 igale Mai Kooli õpilasel tasuta (eelregistreerimiseta). PIKAPÄEVARÜHMA EINE ÕPPEAASTAL 2022/23 ALGAB TOITLUSTAMINE 12.SEPTEMBER ALATES 12.SEPTEMBER 2022 ON ÜHE TOIDUKORRA HIND 1€. Einele tuleb laps eelnevalt registreerida läbi ARNO süsteemi. Lapsevanem vastutab ise õige info sisestamise eest. OLULINE ON TEADA, et saldo võib minna ka miinusesse. Kui Teie laps ei käi enam […]
Menüü 05.12 – 09.12

Hommikupuder ja lisaeine 05.12 – 09.12

Menüü 28.11 – 02.12

Hommikupuder ja lisaeine 28.11 – 02.12

Uudised

Scrabble võistluse parimad - 1.-4. klassid:1. Harald Põldma – I koht (112 punkti)2. Agris Kairon Peters – II koht (50 punkti) 5.-7. klassid:1. Grete Griga – I koht (306 punkti)2. Andreas Aus – II koht (232 punkti)3. Kretlin Lorii Vann – III koht (218 punkti) 8.-9. klassid:1. Grete-Johanna Gill – I koht (274 punkti)2. Jan Hendrik Järvemets – II […]
Ühine laager Ukraina-Eesti lastele - 27.06-29.06. 2022 toimub Mai Kooli ja Pernova huvimaja ühine laager Ukraina-Eesti lastele. Laagrisse registreerinud lapsed õpivad Mai Koolis. Laagripäeva algus kell 9.00. Päeva lõpp kell 15.00
TV 10 olümpiastarti 51. hooaja Pärnumaa finaalvõistlus - Pärnu Mai kooli 5.klassi õpilane Genely Gete Peetersoo saavutas TV 10 olümpiastarti 51. hooaja Pärnumaa finaalvõistlusel 6-võistluses II koha 3949 punktiga (1.06.2022). Treener Eva Kuningas.
Eesti loodusteaduste olümpiaadi 2021/22 lõppvoor - Jan Hendrik Järvemets -7.d klass -7. klasside üldvõit Õpilast juhendasid õpetajad: Heli Salundi, Aira Peterson ja Aarne Paul Eesti matemaatikaolümpiaadi lõppvoor 7. klass Jan Hendrik Järvemets -7.d klass –III koht Juhendaja õpetaja Liina Õismets ÕNNITLEME!
Känguru võistlus 2022 - Kiitus väga hea esinemise eest Känguru võistlusel: Janeli Erend 1.aTanel Tark 1.bTaavi Ruusmann 2.bMeribel Ansu 2.bLukas Kojus 2.bAdrian Lahe 3.bErvin Reponen 4.cMattias Ponn 5.aLiisbet Einla 5.cJan Hendrik Järvemets 7.d Kiitus ka õpetajatele õpilaste juhendamise eest: Jane Pukk, Ruth Vaiksaar, Maire Sarapuu, Ülle Lainväe, Siret Pani, Maimo Sommer, Heigo Ankuhin, Liina Õismets