"Kooli põhiväärtused."

Vastastikune austus ja lugupidamine; märkan teisi, hoolivus; koostöö, usaldus. Elu väärtustamine; turvaline keskkond (vaimne ja füüsiline). Kultuuriteadlikkus (haritus; kultuurilembus; pärandkultuur; multukultuursus + sallivus; virtuaalkultuur). Keskkonna- ja terviseteadlikkus (keskkonnasäästlikkus, keskkonnakaitse; tervislikud eluviisid). Kodanikujulgus, kohuse- ja vastutustunne; ausus. Avatus, loovus, ettevõtlikkus; paindlik kohanemine muutustega.

HUVIKAS 2018

 

 

Pärnu huvitegevuste mess HUVIKAS 2018

  1. september kell 12-17 Pärnu Kaubamajakas

Õige huvitegevuse leidmine mõjutab lapse arengut ja tulevikku. Pärnu huvitegevuste mess HUVIKAS aitab Pärnumaa noortel ja lastel üles leida just neile sobivad ägedad, kasulikud ja huvitavad vabaajategevused. Siin näeb laps oma silmaga, millega on võimalik Pärnumaal tegeleda ning saab omal nahal järgi proovida, mis meeldib, sobib ja kaasa haarab!

Koondame huvitegevuste pakkujad üheks päevaks Pärnu käidavamasse paika – Kaubamajakasse, et anda ülevaade kõikidest tegevusvõimalustest Pärnus. Messi sihtgrupiks on noored ja lapsed ning nende vanemad.

Messil saab ülevaate Pärnumaa huvikoolidest-ringidest, sportimisvõimalustest, käsitöö- muusika-, kunsti-, loodushariduse, tehnika- ja kõikvõimalikest muudest ringidest, töötubadest ning põnevatest vabaajategevustest. Kohal on ka noorteorganisatsioonid.

Kaubamajakas tutvustatakse seda, millega tegeleda saab, antakse võimalus omal nahal kogeda, mis paremini sobib ning siin saab ka ringidesse registreeruda.

Messi vältel on laval programm, kus huvikoolid-ringid näitavad, mida neil õppida võib ning mida nende noored teha oskavad.

Terveks nädalaks jäävad Kaubamajakasse välja huvitegevuste pakkujate voldikud-flaierid. Messilt toimuvad lülitused ja otseintervjuud Pärnu raadiosse, kes sel päeval on oma stuudioga huvitegevuste messil.

Messi eesmärk on, et lapsed-noored ja lapsevanemad saaksid koondinfo Pärnu huvitegevustest ning saaksid langetada sobivaimad otsused laste vaba aja sisustamiseks kasulikult ja arendavalt vastavalt lapse huvidele ja võimetele.

Huvitegevuste mess pakub põnevust ka vanematele huvilistele, sest paljusid tegevusi saavad harrastada-õppida ka täiskasvanud.

Messi ja eksponendi infoinfo: http://www.turundustugi.ee/mess

FB: https://www.facebook.com/events/162131951302990/

Messi aitavad korraldada:
Kontakt: Piret Hallik-Sass, tel +372 5660 5860, piret@turundustugi.ee

Teadaanded

Õpilaspilet ja õpilaspileti duplikaat (dokumendi teine eksemplar)

Esmane õpilaspilet antakse õpilasele tasuta pärast õpilase arvamist kooli õpilaste nimekirja.

Õpilaspileti duplikaat ehk korduvdokument väljastatakse õpilasele vanema avalduse alusel originaaldokumendi kaotamisel, hävimisel või kasutuskõlbmatuks muutumisel.

Pärnu Linnavalitsuse 17.09.2018 istungil kinnitati õpilaspileti dublikaadi maksumuseks 4 eurot koos käibemaksuga.

Raha tuleb kanda Pärnu Linnavalitsuse kontole number EE631010220041191010 Selgituseks: kool, õpilase nimi, õpilaspileti dublikaat.

Raha tasumist tõestab lapsevanem koolile.

LASTEVANEMATE KOOSOLEKUD

Esmaspäeval, 27. augustil kell 18.00 1. klassi tulevate lastevanematele KOOSOLEK kooli aulas. Esitluse slaidid.
Kolmapäeval, 12. septembril kell 18.00 LASTEVANEMATE ÜLDKOOSOLEK 2.-9. klassi lastevanematele kooli aulas; järgnevad koosolekud klassides( Ettekanne hoolekogudele )

Kevadise I klassi lastevanemate koosoleku esitlus

I klasside lastevanemate koosoleku esitlus (Kaja Tammetalu).

 

Menüüd

  • Lisaeine info - Hommikuputru pakutakse kõigile õpilastele igal koolipäeval kooli sööklas kell 8.00- 8.25. Hommikupudru on kõigile Mai Kooli lastele tasuta!  Vanemad saavad soovi korral osta lapsele koolis lisaeine. Lisaeine söömine on E-N kell 13.05. LISAEINET hakkatakse pakkuma alates 24.september.  Lisaeinele registreerimine ja selle eest tasumine toimub alates 1.09.2018 ARNO süsteemi kaudu. LISAEINE JA PIKAPÄEVARÜHMA EINE on samad […]

Menüü 17.09 – 21.09

Menüü 24.09 – 28.09

Lisaeine menüü 24.09 – 27.09

 

Uudised

Meie Väga Tubli!!! - HENRIETE TOOMLAID – Pääses IJSO 2018 Eesti võistkonda
Dash roboti väljakutse 2018 - Dash roboti väljakutse 2018 võitja 8.-10.aastaste vanuserühmas on Pärnu Mai Kooli 2a klassi võistkond. Õpilasi juhendasid Merike Rahtma ja Tiiu Vendel Meie Dash Eesti väljakutse 2018 Robiga missioonil meeskonnas olid 2a klass õpilased: Emma-Loore Janson, Kiur Kallas, Raimond Lillemaa, Martin Tiik,  Stegor Villmann. Õnnitleme võitjaid.  
Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor -       Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor toimus Tartus 21-22.04 Chemicumis. Lõppvooru oli kutsutud 44 õpilast, kelle hulgas osales Pärnu Mai kooli õpilane Henriete Toomlaid. Võistlus oli väga tihe ja mahukas, mis sisaldas kolme õppeainet ( bioloogia, füüsika, keemia) teoreetilist kui ka praktilist osa ning kestis neli tundi. Henriete saavutas Eesti vabariigi tublide loodusainete tundjate hulgas […]
Mälumäng “Bumerang” - Eesti Koolispordi mälumäng “Bumerang” üleriigiline finaal Pärnu Mai kooli võistkond koosseisus Martin Eier, Karl Mattias Tammeniit, Alexander Jõepera ja Alex Russ saavutasid Eesti Koolispordi Liidu spordimängu “Bumerang” XV hooaja vabariiklikul finaalvõistlusel põhikoolide arvestuses I koha!!! Kiitus tublidele noormeestele!
Nutivõistlus 2018 - Mai Kooli 7.-9. kl. võistkond saavutas 16.aprillil 2018.a. Vanalinna Koolis toimunud Pärnu linna nutivõistlusel II koha. Tublid olete!