Avaleht
Parim kool Pärnus!
TimeTables tunniplaan
Koolitoit
Tähtsamad teadaanded
Meist ja meiele
Avaleht
Parim kool Pärnus!
TimeTables tunniplaan
Koolitoit
Tähtsamad teadaanded
Meist ja meiele

"Kooli põhiväärtused."

Vastastikune austus ja lugupidamine; märkan teisi, hoolivus; koostöö, usaldus. Elu väärtustamine; turvaline keskkond (vaimne ja füüsiline). Kultuuriteadlikkus (haritus; kultuurilembus; pärandkultuur; multukultuursus + sallivus; virtuaalkultuur). Keskkonna- ja terviseteadlikkus (keskkonnasäästlikkus, keskkonnakaitse; tervislikud eluviisid). Kodanikujulgus, kohuse- ja vastutustunne; ausus. Avatus, loovus, ettevõtlikkus; paindlik kohanemine muutustega.

Koroonaviiruse infomaterjalid.

Head Mai Kooli õpilased, lapsevanemad ja õpetajad!

Teadaanded

Pranglimise MV 2022

Üleskutse vanematele ja õpilastele

Head õpilased ja lapsevanemad!
 Selleks, et peagi saabuvale sügisele võimalikult julgelt vastu minna – käia koolis ja trennis, kohtuda sõpradega, tegeleda hobidega ja nautida meelelahutust – on parim lahendus lasta end vaktsineerida koroonaviiruse vastu. Suur tänu kõigile, kes on seda juba teinud. Teist igaühe panus on oluline selleks, et saaksime hoida sügisel Eesti elu avatuna. Vaktsineerida saavad Eestis kõik alates 12. eluaastast. Kui teha praegu esimene vaktsiinisüst, on veel piisavalt aega, et kooliaasta alguses vaktsineerimiskuur lõpetada.

Vaktsineerimine on praegu parim viis iseend ja oma lähedasi kaitsta. Vaktsineerimine annab nakatumiste hulga kasvades ja uute piirangute rakendumisel palju suurema tegutsemisvabaduse ning lihtsustab igapäevaseid toimetusi – vaktsineeritud inimesed ei pea jääma lähikontaktsena eneseisolatsiooni, saavad lihtsamalt reisida ning külastada üritusi ilma testimata. Vaktsineerimiskuuri toime kestab vähemalt aasta. Vaktsineeritutele antakse ELi vaktsineerimise digitõend, mis kehtib samuti vähemalt ühe aasta ja mida saab kasutada reisimisel ja üritustel.

Alaealistel palume vaktsineerima minna koos lapsevanema või seadusliku esindajaga. Vaktsineerima minnes tuleb kindlasti kaasa võtta isikut tõendav dokument. Kui tunnete end haigena või olete lähikontaktsuse tõttu isolatsioonis, siis tuleb vaktsineerimine edasi lükata. Neid, kes on COVID-19 haigust põdenud, oodatakse vaktsineerima 4–6 kuud pärast tervenemist ja neil tuleb teha vaid üks kaitsesüst.
Praegu saab paljudes maakondades vaktsineerida end ka eelregistreerimata.

Kuidas saan vaktsineerima?
–          Kõige lihtsam on helistada telefonil 1247, kust saab infot kõige lähemate vaktsineerimispunktide kohta ja kus saab juba ka kohe aja broneerida. Samuti saab sealt infot ilma eelregistreerimiseta vaktsineerimisürituste kohta.
–          Aega on võimalik broneerida digiregistratuuris www.digilugu.ee. Alaealisele saab aja broneerida tema seaduslik esindaja.
–          Värske info vaktsineerimise võimaluste kohta (sh kaart) on alati üleval ka veebilehel https://vaktsineeri.ee/covid-19/lahen-vaktsineerima

Haridus- ja Teadusministeerium
Eesti Haigekassa

______________________________

Menüüd

  • Toitlustuse informatsioon - Hommikupuder iga päev 7:50-8:25 igale Mai Kooli õpilasel tasuta (eelregistreerimiseta). PIKAPÄEVARÜHMA EINE SELLE ÕPPEAASTA VIIMANE TOITLUSTAMINE ON 27.MAIL. 0,90€ ühe eine hind. Einele tuleb laps eelnevalt registreerida läbi ARNO süsteemi. Lapsevanem vastutab ise õige info sisestamise eest. OLULINE ON TEADA, et saldo võib minna ka miinusesse. Kui Teie laps ei käi enam lisaeinet söömas, peab […]
Menüü 16.05 – 20.05

Lisaeine ja hommikupuder 16.05 – 20.05

Menüü 09.05 – 13.05

Lisaeine ja hommikupuder 09.05 – 13.05

Uudised

Eesti loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor - Eesti loodusteaduste olümpiaadi lõppvoorus saavutas 7. klasside üldvõidu Mai Kooli õpilane Jan Hendrik Järvemets. Juhendajad õpetajad: Heli Salundi, Aira Peterson, Aarne Paul
Keemia viktoriin - Pärnu linna keemia viktoriin III koht, võistkonnas: Melora Mikko, Marta Pauliine Mihkelson, Marlon Sau, Markus Tasalain. Õpilaste juhendaja õp.Heli Salundi.
Üleriigiline koolinoorte vokaalansamblite konkurss - Pärnu Mai Kooli 5C kl. ansambel “Mai Maiad” esines väga hästi Alo Mattiisenile pühendatud muusiakpäevadel XXV üleriigilistel koolinoorte vokaalansamblite konkursil 23.04.2022: eripreemia ETNO-ERI. Õpilasi juhendab õp. Margrit Kits .
Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlus - 14.04.22 Orissaares toimunud Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlusel osalesid edukalt Pärnu Mai Kooli 3. klasside tüdrukud, kes saavutasid teise koha. Võistkonnas mängisid kapten ja parim mängija Kadri-Lii Tehu, Rihanna Madisson, Berit Kuru, Keitlyn Armuand, Karola Kašulin, Hanna Mia Laasma, Elenor Mengel ja Elis Marie Troon. Poisid lubasid seekord teistel parimad olla, lihtsaid eksimusi oli liiga palju. Tänapäeva […]
Emakeelepäeva tulemused 2022 - 1. klassI koht  Sandra Mitt – 1.b klass õp Ruth VaiksaarII koht  Grete-Liis Voll – 1.b õp Ruth VaiksaarIII koht  Hanna Kleius – 1.b õp Ruth Vaiksaar Eripreemiad:Janely Erend – 1.a Jane PukkVictoria Soots – 1.a Jane Pukk 2. klassI koht  Kirtel Annus 2.a õp Merle MändII koht  Laura Järve 2.a õp Merle mändIII koht […]