Konsultatsioonid ja järelvastamine 2022/2023 II poolaasta

Jrk

Õpetaja nimi

Õppeaine

Klass

Konsultatsioon ja järelvastamine

1

Tiiu Arman

matemaatika

7.d, 8.d, 9.a

T,K,N 6.-8.tund

2

Margit Eichenbaum

eesti keel, kirjandus

6.a,b; 8.e

Kokkuleppel N 8.00 või muul ajal

3

Mari Erm-Reinig

matemaatika

6.b

E,T,K kl 8.00 või kokkuleppel

4

Arina Fedorova

matemaatika, vene keel

8.b, c, e, 7.e_sm

E, N 8.00 või kokkuleppel

5

Tiina Hodakov

kehaline kasvatus

4.a,b,c; 7.a,b;d

E- 7tund R- 8.tund

6

Taavi Hämarsalu

kehaline kasvatus

3.b,c; 4.a,b,c; 5.a,c; 7.a,c

T 7.tund

7

Vaike Ilp

vene keel, saksa keel

vene keel-6.d, 7.a,b,c,d; 8.a,b; saksa keel- 9.a,d

T 8. tund K, K 8.t järelvastamine (eelnev kokkulepe)

8

Reet Juurikas

1.b kl tunnid

1.b

T 5.tund

9

Nele Jürimaa

inglise keel

5.a,b; 6.b

E 8.00 kab 118

10

Kadi Jürimäe

inglise keel

2.a,b; 3.c, 5.c, 6.c, 7.d, 8.a

K 6, 8 tund. N 8.tund

11

Signe Kapsta

inglise keel

2.c,e; 4.c,e; 5.e, 7.e, 8.b, 9.e

T 7. tund kab 335 ja kokkuleppel

12

Elju Kase

ajalugu

7.a,b,c,d; 8.b,c,d

N 8.00 kab.340 või kokkuleppel

13

Aeliita Kask

vene keel

5.d, 6.a,b,c; 7.a,c; 8.c,d; 9.a,c

K 8.00-8.30 ja kokkuleppel

14

Anu Kiisk

muusika

1.c,d; 2.a,b,c; 3.a,b,c; 4.a,c; 6.d, 8.a,c

E 6 tund

15

Margrit Kits

muusika

1.a,4.b, 5.d, 6.a,b,c; 7b, c; 8.b,d; 9.a,b

Kokkuleppel T. 7. tund

16

Kalle Kollin

kehaline kasvatus

2.a,b,c; 5.d, 6.a,b,c,d; 9.b,c,d

K 7.tund – kokkuleppel

17

Helmi Kommussaar

kehaline kasvatus

5.be, 8.a,b,c,d; 9.a, 8.e/9.e

R 7.tund.K 6.tund

18

Inga Kukk

eesti keel, kirjandus

5.a, 6.d, 7.d, 8.a, 8.d, 9.d

E, K, R kell 8.00, muud ajad kokkuleppel

19

Tiiu Kukk

kehaline kasvatus

5.abe,c; 7.b,c,d,e; 8.a,b,c,d; 9.d

Kokkuleppel, K 6.tund

20

Marge Kurm

geograafia

7.b,d; 9.a,b,c,d

K 8.00, 8.tund, R 8.00

21

Ülle Lainväe

4.b kl tunnid

4.b

T 6.tund ja N 7.tund

22

Elika Lehtpuu

eesti k; kirj; ajal; bio; geo; matem; ühisk; vene k

9.e, 6.e

T 8.t (konsult), N 8.t (järelv)

23

Kaie Lepik

matemaatika, ajalugu, kunst, inimeseõpetus

5.a; ajalugu-5.a,b,c,d

T 7.tund, R 6.tund

24

Lea Lips

ajalugu, ühiskonnaõpetus

A-8.a, 9.a,b,c,d; Ü -9.a,b,c,d

N, 8.00 kab.235 ja 14.20 kab.235

25

Sylvia Maatee

inglise keel

3.b; 5.d; 6.b,c; 7.a,c; 8.a,c; 9.c

E,K,N,R 8.00 kab 337

26

Külli Martinson

matemaatika

5.b, 6.a, 7.a,

K 6.-8.tund, alates kell 13.25 kab 227 või N, R kell 8 kokkuleppel

27

Eha Meier

vene keel

5.c, 6.a,b,c,d; 7.d; 8.b,c,d 9.D

E, K, N, R 8.00

28

Kai Mitt

matemaatika

5.d, 6.d, 8.a, 9.c

K, N 7. ja 8. tund

29

Merle Mänd

3.a kl tunnid

3.a

K ja R 7, 8 tund

30

Silvia Pajus

matemaatika

6.c, 7.c, 9.b, 9.d

T 15:15 ruumis 222

31

Siret Lilles

robootika

5.a,b,c; 6.a,b; 7.a,b,c

K alates kell 15.05 kab.224

32

Siret Pani

1.c kl tunnid, matemaatika-5.c

1.c, matemaatika-5.c

1. kl T 5. tund; 5. kl N 7. tund

33

Eve Pampa

saksa keel, inimeseõpetus-6.b

5.a,b,c,d; 6.a,b,c,d; 7.c,d; 8.a,d; 9.b,c

T 7.-8. tund, K 7 tund

34

Aarne Paul

loodusõpetus, füüsika

L- 7.a,e; F- 8.a,b,c,d,e; 9.a,b,c,d,e

K.8.tund

35

Aira Peterson

loodusõpetus, bioloogia, geograafia, inimeseõpetus

L-6.a,b ; B-7.a,c; 8.ce,8.d; 9.a,d; G-7.a,c; 8.a,b,ce,d;

E ja N 8.00-8.30 (kab 339), K 7.-8.tund (kab 339)

36

Krista Piirmets

eesti keel, kirjandus, ajalugu

A-6.b,c,d; E – ja K- 5.b,c; 6.c; 7.b; 8.b; 9.c

K 8.00 (konsult), N 8.00 järelv, kokkuleppel k

37

Annika Pruuli

3.c tunnid

3.c

T 7. tund, N 7.tund, R. 6.tund

38

Jane Pukk

2.a , inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu

2.a; I-5.b,c,d; Ü- 6.a,b,c,d; A-6.a

K 6.tund, N 7.tund kab 112

39

Ene Pulk

4.c kl tunnid

4.c

R 6.tund väike maja

40

Kairi Põliste

1.d kl tunnid; inglise keel

1.d, inglise keel- 5.b

1.kl K 5.tund, 5.kl E 7.tund

41

Andi Riismaa

töö- ja tehnoloogiaõpetus

5.d, 6.a,b,c,d; 7.a,b,c,d,e; 8.a,b,c,d,e; 9.a,b,c,d,e

T 8. tund väike maja

42

Kristina Pärn

informaatika

8. klassid

K 6. tund

43

Margus Rikk

töö- ja tehnoloogiaõpetus

4.a,b,c; 5.a,b,c,e

N 8.tund väike maja

44

Heli Salundi

loodusõpetus, keemia

L-7.b,c,d; K-8.a,b,c,d,e; 9.a,b,c,d,e

E kell 15.10- 16.00

45

Robi Salumets

muusika

5.b, 5.c, 7.d, 9.c, 9.d,

E kell 15.10- 16.00 aud 255

46

Maire Sarapuu

3.b kl tunnid

3.b

T, N 7.tund

47

Maimo Sommer

1.a klassi tunnid; inglise keel

1.a, inglise keel-2.a; 4.b

N 6.tund

48

Maarja Suigusaar

inglise keel

4.a,5.a, 6.d,e; 7.c; 8.ce,d; 9.bd

T 7.tund, kokkuleppel ka E 7.-8. ja K 7.-8.

49

Edda Teearu

kunst

5.-9. klass

T kokkuleppel 7.tund, E 8.t

50

Enel Telve

4.a kl tunnid, inglise keel

4.a; inglise keel-3.a

T 13.25 – 14.10, E 14.20 -15.05, K 14.20 – 15.05

51

Helen Tinkus

käsitöö- ja kodundus

5.cd; 6.ad,7.cd; 8.a,b,c,d; 9.c,d

T 8. tund

52

Gitta Tohv

2.c kl tunnid, inimeseõpetus

2.c; Iinimeseõpetus- 6.a,c,d

K 8.00-8.30, N 11.25-12.10, R 12.25-13.10

53

Margit Toim

käsitöö- ja kodundus

5.a,b; 6.b,c; 7.a,b; 9.a,b

N 16- 17

54

Jana Trink

inglise keel

3.b, 4.b, 5.d, 6.a, 9.a,b,c

R 15:10 – 15:55

55

Riina Tshaikovski

kehaline kasvatus

1.a,b,c,d; 5.d, 6.a,b,c,d; 7.e, 9.bc

T 15.05- 15.30

56

Diana Tuuling

eesti keel, kirjandus, draamaõpetus, inimeseõpetus

E-ja K-5.d, 7.a,c; 9.a,b; I-7.a,b,c,d; Dr-7.a,b,c

N 8. tund

57

Ruth Vaiksaar

2.b kl tunnid

2.b

N 7. tund ja ka kokkuleppel teistel päevadel (115)

58

Tiiu Vendel

informaatika, robootika

I-5.a,b,c; R-2.a,b,c

informaatika 5. kl K 7. tund kab 224

59

Ulvi Vetevood

inglise keel, inglise keele praktikum

2.c, 7.b, 8.d, 9.a,d; Ingl. k praktikum-7.ab

T 15.05-15.55, R 8.00-8-30

60

Merle Õige

bioloogia, loodusõpetus, loodusõpetuse pr

B-7.b,d; 8.a,b; 9,b,c, L-5.a,b,c,d; 6.c,d; L.pr- 5.abc; 6.a,b; 7.a,b,c

E pärast 7. tundi 338

61

Liina Õismets

matemaatika, inimeseõpetus

M-7.b, 7.e; I-8.a, 8.b, 8.d, 8.c/e, 7.e-sm

N 15.05-15.50 kab 227