Avaleht
Parim kool Pärnus!
TimeTables tunniplaan
Koolitoit
Tähtsamad teadaanded
Meist ja meile

Huviringid 2022-23

RINGID Pärnu Mai Koolis 2022-2023 õppeaastal

RING

Juhendaja õpetaja

Juhendaja e-post

Korvpall (1. klassid)

Kalle Kollin

kalle.kollin@maikool.parnu.ee

Muusikaring (1A klass)

Margrit Kits

margrit.kits@maikool.parnu.ee

Muusikaring (6C klass)

Margrit Kits

margrit.kits@maikool.parnu.ee

Bänd (6C klass)

Robi Salumets

robi.salumets@maikool.parnu.ee

Suupilli ring (6C klass)

Elmar Trink

elmar@pernau.ee

Mudilaskoor

Anu Kiisk

anu.kiisk@maikool.parnu.ee

Lastekoor

Margrit Kits

margrit.kits@maikool.parnu.ee

Rahvatantsuring (1B klass)

Reet Juurikas

reet.juurikas@maikool.parnu.ee

Rahvatantsuring (2B klass)

Ruth Vaiksaar

ruth.vaiksaar@maikool.parnu.ee

Rahvatantsuring (3B klass)

Maire Sarapuu

maire.sarapuu@maikool.parnu.ee

Rahvatantsuring (3C klass)

Maire Sarapuu

maire.sarapuu@maikool.parnu.ee

Rahvatantsuring (4A klass)

Maire Sarapuu

maire.sarapuu@maikool.parnu.ee

Rahvatantsuring (4B 4C klass)

Reet Juurikas

reet.juurikas@maikool.parnu.ee

Rahvatantsuring (5 klassid)

Reet Juurikas

reet.juurikas@maikool.parnu.ee

Robootika (2A klass)

Tiiu Vendel

tiiu.vendel@maikool.parnu.ee

Robootika (2C klass)

Tiiu Vendel

tiiu.vendel@maikool.parnu.ee

Robootika (2E klass)

Tiiu Vendel

tiiu.vendel@maikool.parnu.ee

Robootika (7D klass)

Siret Lilles

siret.lilles@maikool.parnu.ee

Robootika VEX IQ

Siret Lilles

siret.lilles@maikool.parnu.ee

Robootika VEX IQ

Hanno Saks

hanno.saks@maikool.parnu.ee

Robootika VEX IQ (ukrainlased)

Hanno Saks

hanno.saks@maikool.parnu.ee

Robootika VEX EDR

Siret Lilles

siret.lilles@maikool.parnu.ee

Informaatika (3A klass)

Tiiu Vendel

tiiu.vendel@maikool.parnu.ee

Informaatika (3B klass)

Tiiu Vendel

tiiu.vendel@maikool.parnu.ee

Informaatika (3E klass)

Tiiu Vendel

tiiu.vendel@maikool.parnu.ee

Informaatika (8A klass)

Kristina Pärn

kristina.parn@maikool.parnu.ee

Informaatika (8B klass)

Kristina Pärn

kristina.parn@maikool.parnu.ee

Informaatika (8C klass)

Kristina Pärn

kristina.parn@maikool.parnu.ee

Informaatika (8D klass)

Kristina Pärn

kristina.parn@maikool.parnu.ee

Küberkotkad (2B klass)

Hanno Saks

hanno.saks@maikool.parnu.ee

Küberkotkad (5.-9. klass)

Hanno Saks

hanno.saks@maikool.parnu.ee

Mai Koolis tegutseb KUNSTIKOOLI kunstiring algklassidele

Anne-Ly Raid

anne-ly.raid@kunstidekool.parnu.ee

Mai Koolis tegutseb KUNSTIKOOLI kunstiring

Õpikeskuse õpilastele

Julia Toots

julia.toots@kunstidekool.parnu.ee