Õpetajate ja töötajate vastuvõtuajad 2018/2019

Nimi Kunas Kus
Aare Vanatalu Kolmapäev 14.00-14.45 Kehalise kabinetis
Aare Vanatalu Kolmapäev 14.00-14.45 Kehalise kabinetis
Aira Peterson Reede 8.30-9.00 Kab 338
Andi Riismaa Esmaspäev 15.00 – 15.30 Väike maja
Annika Pruuli Kolmapäev kl 8.30-9.00 Kab 117
Anu Kiisk Teisipäev 8.30-9.00 kab.223
Diana Tuuling Teisipäev 14.00-14.30 Kab 120
Eha Meier Esmaspäev 8.05-8.30 Kab 222
Elika Lehtpuu Neljapäev kell 12.20-13.05 Kab 336
Elju Kase Esmaspäev 11.15 -11.45 Kab.340
Ene Pulk K 11.30-12.00 Väike maja 3.a klass
Gitta Tohv Neljap kl 7.30 – 8.30 Kab 245
Helen Tinkus E 8.05-8.25 Kab 124
Heli Salundi Neljapäev kell 8.00-8.30 Kab. 334
Helmi Kommussaar Neljapäev  7.30 – 8.00 Kab.138
Ina Pütsep Teisipäev kell 14.00-14.30 Kab 249
Inga Kukk Neljapäev kell 8.00-8.30 Kab. 333
Jana Trink R 10:05 – 10:35 Kab 248a
Kadi Jürimäe Neljapäeval 12:20-13:05 Kab 225
Kai Mitt Esmaspäev 8.00-8.30 Kab. 133
Kaie Lepik Esmaspäev kell 13.15-14.00 Kab 113
Kairi Põliste Esmaspäev  13.15 – 14.00 Kab 246
Kairi Põliste Esmaspäev  13.15 – 14.00 Kab 246
Lea Lips Esmaspäev kell 8.00-8.30 Kab. 235
Liina Õismets Reede kl 10.15-10.45 Kab 229
Maarja Suigusaar Reedel 9.30-10.00 Kab. 341
Maire Kärner Reede 8.00 – 8.30 Väike maja
Maire Sarapuu Esmaspäev kell 11.30-12.00 Kab 116
Marge Kurm K 14.50 – 15.20 Kab. 339
Margit Toim  Kolmapäev  8.05 – 8.25 Kab.124
Maritte Linde Kolmapäev 8.00-8.25 Kab.329
Merle Mänd Neljapäev kell 8.00 – 9.00 Kab 244
Nele Jürimaa Esmaspäev 8.00-8.30 Kab 335
Rein Karjane Esmaspäev 8.00 – 8.30 Kab. 332
Riina Tshaikovski E 14.00-14.45 Kab. 138
Silja Kikerpill Neljapäev kell 8.00-9.00 Direktori kabinet
Silja Kikerpill Reede kell 8.00-9.00 Direktori kabinet
Silvia Kuusk Kolmapäeval kell 12:05-12:20 Kab 222
Sirje Trisna Esmaspäev kell 8.00-8.30 Kab.231 või õpetajate tuba
Sirje Õismets Esmaspäev kell 8.00-8.30 Kab 227 või õpetajate tuba
Sylvia Maatee Esmaspäev 8.00-8.30 Kab.337
Tiina Hodakov Kolmapäev 11.30-12.00 Kab 138
Tiiu Arman Neljapäev 8.30 – 10.05 Kab. 226
Tiiu Kukk Neljapäev  8.00 – 8.30 Kab. 138
Tiiu Sarv Esmaspäev kell 8.00-8.30 Kab. 235
Triin Kohv Teisipäev kell 9:30-10:00 Õpetajate tuba
Tuliki Olli Teisipäev 9.30-10.05 Kab 118
Ulvi Vetevood Kolmapäev kell 10.20-11.05 Õpetajate tuba
Vaike Ilp T 8.30-9.00 Õpet. tuba
Ülle Lainväe Kolmapäeval kl 7.45 – 8.15 Väike maja