Lisaeine info

Hommikuputru pakutakse kõigile õpilastele igal koolipäeval kooli sööklas kell 8.00- 8.25. Hommikupudru on kõigile Mai Kooli lastele tasuta! 

Vanemad saavad soovi korral osta lapsele koolis lisaeine. Lisaeine söömine on E-N kell 13.05.

Lisaeinele registreerimine ja selle eest tasumine toimub alates 1.09.2018 ARNO süsteemi kaudu.

LISAEINE JA PIKAPÄEVARÜHMA (PPR) EINE on ARNO süsteemis samad teenused, erinevate nimedega.

LISAEINET PAKUTAKSE LASTELE AINULT EELNEVAL REGISTREERIMISEL JA ETTEMAKSU KORRAL! Registreerumine peab olema tehtud hiljemalt eelneva päeva kell 12:00 ARNO keskkonnas. Tagant järele registreeruda ja selle eest tasuda ei ole võimalik. Lisaeine eest tuleb makse teostada läbi ARNO süsteemi (koolilõuna-> maksmine)

Lisaeine üks kord maksab 0.90€

Lisaeinet pakutakse iga nädal esmaspäevast neljapäevani kell 13:05

REEDETI LISAEINET EI PAKUTA

Pärnu Mai Koolis pakutakse lisaeine võimalust kõigile koolilastele!

ARNO süsteemi lühi kasutusjuhend:

Kuidas laps sööma saada?
Tuleb valida „KOOLILÕUNA“ kus avaneb uus aken.
Sealt „Muuda lisapaketti.“
Valida real „tulevikus käib söömas“ valik „JAH“ ja valida sobiv algus kuupäev, millal laps lisaeinet söömas käima hakkab. Kui on sobilik valik tehtud vajutada nuppu „Salvesta ja tagasi“

Kuidas loobuda söömisest?
Programm paneb lapse sööma automaatselt terve õppeaasta. Kui soovite lisaeinest loobuda, tuleb minna “Koolilõuna” – “Muuda lisapaketti” ja sealt valiku alt “Käib lisaeinet söömas” valik “Ei” ja sobilik kuupäev.

Kuidas käib maksmine?
Menüü ribalt tuleb valida “KOOLILÕUNA.” Lapse nime kõrvalt tuleb valida „Maksmine“ – saate valida avatud aknas sobiva summa ning siis sobiva panga, kus teha ülekanne. Kindlasti tuleb vajutada peale makse sooritamist nuppu „tagasi kaupmehe juurde.“ Makse läheb teie ARNO kontole, kus arvestatakse automaatselt maha need söögikorrad, mil laps on registreeritud lisaeinele. Kontole võite kanda endale sobiva summa, kuid konto seisu ei tohiks miinusesse lubada.

Lisaeinet saab maksta ka kindlate päevade eest. Näiteks laps võib käia ainult kolmapäeviti lisaeinet söömas. Selleks peab lapsevanem ARNO süsteemist lisama korduvpuudumise (õpetus all väljatoodud lingil). ARNO SÜSTEEMI TULEB MÄRKIDA PÄEVAD, MILLAL LAPS SÖÖMAS EI KÄI, ehk puudumise päevad. Kui laps käib söömas ainult kolmapäeviti, siis lapsevanem peab märkima ARNO süsteemis puudumised esmaspäeval, teisipäeval ja neljapäeval. Puudumisi saab muuta ja ümber märkida igal ajal.

Arno süsteemis märgitakse ainult puudumisi. See tähendab, et kui ei ole ühtegi puudumist märgitud, käib laps igal lisaeine korral söömas ja raha arvestatakse kontolt maha. Lapsevanem vastutab ise puudumiste märkimise eest.
OLULINE ON TEADA, et saldo võib minna ka miinusesse.
Kui Teie laps ei käi enam lisaeinet söömas, peab kindlasti Lisaeine märkima “EI”

Kuidas puudumisi märkida?
Puudumist saab märkida vaid tulevikku ning järgmise päeva puudumisest tuleks teavitada enne eelmise päeva kella 12:00. Kindlasti tuleb ise märkida puuduma laps ka päevadel, kui toimuvad väljasõidud, ujumised, spordipäevad vms. Tagasikandeid teha ei ole võimalik, lapsevanem peab ise jälgima oma lapse lisaeinel osalemist.

Arno keskkonnas saate jälgida oma makse jääki ning vajadusel teha uus makse.

PPR eine aasta lõpetamine.

Kui õppeaasta saab läbi ja teie laps jätkab samas koolis õppimist, läheb PPR eine saldo automaatselt üle järgmisse aastasse (miinus k.a.). Kui aga soovite saldolt raha tagasi taodelda, tuleb kirjutada vabas vormis avaldus, kus on kirjas teie lapse nimi, klass, kool ning teie nimi ja arveldusarve number, kuhu sooviksite raha ülekandmist. Avaldus tuleb saata helis.martoja@maikool.parnu.ee

 

Lisaeinele registreerimise, puudumise märkimise ja maksmise näidetega juhendi leiate lingilt: https://arno.ee/img/image/ARNO%20lisaeine%20lapsevanemale.pdf

 

Õpilasi toitlustatakse nädalamenüü alusel, mis avalikustatakse kooli kodulehel ja söökla infostendil. Sööklal on õigus teha muudatusi ja korrigeerida menüüsid vastavalt vajadusele.