Pärnu Mai Kooli õpetajad

1 Tiiu Arman matemaatika tiiu.arman@maikool.parnu.ee
2 Margit Eichenbaum eripedagoog
eesti keel
margit.eichenbaum@maikool.parnu.ee
3 Tiina Hodakov kehaline kasvatus tiina.hodakov@maikool.parnu.ee
4 Vaike Ilp vene keel
saksa keel
vaike.ilp@maikool.parnu.ee
5 Reet Juurikas algklassid
keh.kasv/rütmika
reet.juurikas@maikool.parnu.ee
6 Nele Jürimaa inglise keel nele.jyrimaa@maikool.parnu.ee
7 Kadi Jürimäe inglise keel kadi.jyrimae@maikool.parnu.ee
8 Rein Karjane füüsika rein.karjane@maikool.parnu.ee
9 Elju Kase ajalugu elju.kase@maikool.parnu.ee
10 Anu Kiisk muusika anu.kiisk@maikool.parnu.ee
11 Margrit Kits muusika margrit.kits@maikool.parnu.ee
12 Triin Kohv inglise keel triin.kohv@maikool.parnu.ee
13 Helmi Kommussaar kehaline kasvatus helmi.kommussaar@maikool.parnu.ee
14 Inga Kukk eesti keel
kirjandus
inga.kukk@maikool.parnu.ee
15 Tiiu Kukk kehaline kasvatus tiiu.kukk@maikool.parnu.ee
16 Marge Kurm geograafia marge.kurm@maikool.parnu.ee
17 Silvia Kuusk matemaatika silvia.kuusk@maikool.parnu.ee
18 Maire Kärner töö- ja tehnoloogiaõpetus maire.karner@maikool.parnu.ee
19 Ülle Lainväe algklassid ylle.lainvae@maikool.parnu.ee
20 Elika Lehtpuu eripedagoog elika.lehtpuu@maikool.parnu.ee
21 Kaie Lepik algklassid kaie.lepik@maikool.parnu.ee
22 Maritte Linde saksa keel maritte.linde@maikool.parnu.ee
23 Lea Lips ajalugu
ühiskonnaõpetus
lea.lips@maikool.parnu.ee
24 Sylvia Maatee inglise keel sylvia.maatee@maikool.parnu.ee
25 Piret Maibach õpiabi piret.maibach@maikool.parnu.ee
26 Eha Meier vene keel eha.meier@maikool.parnu.ee
27 Rita Milova algklassid rita.milova@maikool.parnu.ee
28 Kai Mitt matemaatika kai.mitt@maikool.parnu.ee
29 Merle Mänd algklassid merle.mand@maikool.parnu.ee
30 Tuliki Olli algklassid tuliki.olli@maikool.parnu.ee
31 Siret Pani algklassid siret.pani@maikool.parnu.ee
32 Aira Peterson inimeseõpetus
loodusõpetus
geograafia
bioloogia
aira.peterson@maikool.parnu.ee
33 Eve Popp bioloogia
loodusõpetus
loodusõpetuse praktikum
eve.popp@maikool.parnu.ee
34 Annika Pruuli algklassid annika.pruuli@maikool.parnu.ee
35 Jane Pukk algklassid
ühiskonnaõpetus
inimeseõpetus
jane.pukk@maikool.parnu.ee
36 Ene Pulk algklassid ene.pulk@maikool.parnu.ee
37 Kairi Põliste algklassid kairi.poliste@maikool.parnu.ee
38 Kristina Pärn Informaatika kristina.parn@maikool.parnu.ee
39 Ina Pütsep vene keel ina.pytsep@maikool.parnu.ee
40 Andi Riismaa töö- ja tehnoloogiaõpetus andi.riismaa@maikool.parnu.ee
41 Hanno Saks robootika hanno.saks@maikool.parnu.ee
42 Heli Salundi keemia
loodusõpetus
heli.salundi@maikool.parnu.ee
43 Maire Sarapuu algklassid
keh.kasv/rütmika
maire.sarapuu@maikool.parnu.ee
44 Tiiu Sarv eesti keel
kirjandus
tiiu.sarv@maikool.parnu.ee
45 Maimo Sommer algklassid maimo.sommer@maikool.parnu.ee
46 Maarja Suigusaar inglise keel maarja.suigusaar@maikool.parnu.ee
47 Edda Teearu kunst edda.teearu@maikool.parnu.ee
48 Tõiv Tiits muusika toiv.tiits@maikool.parnu.ee
49 Helen Tinkus käsitöö ja kodundus helen.tinkus@maikool.parnu.ee
50 Gitta Tohv algklassid gitta.tohv@maikool.parnu.ee
51 Margit Toim käsitöö ja kodundus margit.toim@maikool.parnu.ee
52 Jana Trink inglise keel jana.trink@maikool.parnu.ee
53 Sirje Trisna inglise keel sirje.trisna@maikool.parnu.ee
54 Riina Tshaikovski kehaline kasvatus riina.tshaikovski@maikool.parnu.ee
55 Diana Tuuling eesti keel
kirjandus
diana.tuuling@maikool.parnu.ee
56 Ruth Vaiksaar algklassid ruth.vaiksaar@maikool.parnu.ee
57 Aare Vanatalu kehaline kasvatus aare.vanatalu@maikool.parnu.ee
58 Tiiu Vendel haridustehnoloog
eesti keel, kirjandus
informaatika, robootika
tiiu.vendel@maikool.parnu.ee
59 Ulvi Vetevood inglise keel ulvi.vetevood@maikool.parnu.ee
60 Merle Õige bioloogia
geograafia
merle.oige@maikool.parnu.ee
61 Liina Õismets matemaatika
inimeseõpetus
liina.oismets@maikool.parnu.ee
62 Sirje Õismets matemaatika
Nuputa
sirje.oismets@maikool.parnu.ee