Hoolekogu

Jrk Nimi e-post
1 Greta Tammeleht – esimees alltours (at) alltours.ee
2 Jane Pukk-õppenõukogu esindaja jane.pukk (at) maikool.parnu.ee
3 Vaike Ilp-õppenõukogu esindaja vaike.ilp (at) maikool.parnu.ee
4 Marin Vilk (õpilaste esindaja) marin.vilk02 (at) gmail.com
5 Lee Press-lastevanemate esindaja (I-II kooliaste) lee.press007 (at) gmail.com
6 Piret Kaldasaun-lastevanemate esindaja (II kooliaste) piret.kaldasaun (at) mail.ee
7 Ly Juhkentaal-lastevanemate esindaja lyjuhkentaal (at) gmail.com
8 Andres Kase (III kooliaste) andreskase21 (at) gmail.com
9 Anu Tammeniit-lastevanemate esindaja (III kooliaste) anu.tammeniit (at) kohus.ee
10 Kirsika Sepp-Pärnu  Mai Kooli MTÜ kirsika.sepp (at) gmail.com
11 Villu Liivla-vilistlaste esindaja villu.liivla (at) gmail.com
12 Jüri Lebedev-linna volikogu esindaja jyri (at) Ilmerge.ee
13 Andres Kesküla-lastevanemate esindaja (I kooliaste) keskaa (at) gmail.com
14 Robi Salumets (õpilaste esindaja) robisalumets (at) gmail.com