Juhtkond

Direktor Silja Kikerpill silja.kikerpill@gmail.com  4435739
Sekretär Triin Sellin triin.sellin@maikool.parnu.ee  4435828
Õppealajuhataja (algklassid) Kaja Tammetalu kaja.tammetalu@maikool.parnu.ee  4425641
Õppealajuhataja (5.-9.kl.) Olga Hool olga.hool@maikool.parnu.ee  4425641
IT spetsialist Hanno Saks hanno.saks@maikool.parnu.ee  5250655
e-kooli administraator Iriina Nõmm iriina.nomm@maikool.parnu.ee  4435828
Direktori asetäitja majandusalal Viktor Voronovski viktor@maikool.parnu.ee  53060886
Direktori asetäitja noorsootöö alal (algklassid) Tiiu Sarv tiiu.sarv@maikool.parnu.ee  4430266
Direktori asetäitja noorsootöö alal (5.-9.kl) Lea Lips lea.lips@maikool.parnu.ee  4430266
Raamatukoguhoidja Stella Zotova  maikooliraamat@gmail.com  4435790